My seveřané jsme zvyklí na dlouhé noci. Rádi je trávíme analyzováním cookies, můžeme vám pak web přizpůsobit, jak říkáme, na tělo. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít
Více informací

Aktuality

Nordic Telecom má nové tarify fixního internetu a „Shazuje kila“

01.05.2020

Český operátor Nordic Telecom přináší od začátku května přehlednější tarify u všech svých technologií pevného internetu – od Nordic 5G přes optiku až po Wi-Fi připojení. Současně zahajuje jarní kampaň „Shazujeme kila“, díky níž každý nový zákazník získá měsíční slevu 100 Kč na jakýkoli internetový tarif po celý rok.

Nordic Telecom od května zjednodušuje a zároveň rozšiřuje nabídku svého pevného internetu. Změny zpřehledňující portfolio vycházejí vstříc novým i stávajícím zákazníkům. Nové tarify se liší technologií připojení, rychlostmi stahování a přijímání dat a samozřejmě i cenami. Nordic také nově nabízí placený pronájem klientských zařízení pro technologie 5G a Wi-Fi.

Operátor také od 1. května přichází s promoakcí „Shazujeme kila“, která zajistí všem novým zákazníkům fixního internetu slevu 100 Kč měsíčně na všechny tarify po dobu jednoho roku. Akce se týká všech technologií připojení fixního internetu (5G, DSL, optika, LAN i Wi-Fi). Sleva 100 Kč měsíčně platná po dobu 6 měsíců se vztahuje i na oba tarify Nordic TV.

Instalace svých služeb Nordic Telecom zajišťuje za zpřísněných bezpečnostních opatření i během koronavirové pandemie, během níž zaznamenal o více než 20 % vyšší provoz ve své 5G-ready síti a také v ostatních partnerských sítích.

Přehled nových tarifů fixního internetu od Nordic Telecomu, stejně jako informace o promoakci „Shazujeme kila“, najdete na www.5Gvevzduchu.cz.