My seveřané jsme zvyklí na dlouhé noci. Rádi je trávíme analyzováním cookies, můžeme vám pak web přizpůsobit, jak říkáme, na tělo. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít
Více informací

Aktuality

Nordic Telecom pomáhá nemocnicím, poskytne jim internet zdarma

20.04.2020

Český operátor Nordic Telecom pomáhá v době pandemie českým nemocnicím tím, co dokáže zajistit nejlépe – tedy poskytnutím internetového připojení. Uherskohradišťská nemocnice, Kroměřížská nemocnice, Městská nemocnice Ostrava, Nemocnice Kyjov a Podhorská nemocnice proto získají od operátora internetové připojení minimálně na tři měsíce zdarma.

Už více než měsíc se Česká republika potýká s pandemií koronaviru, která u nás zvedla obrovskou míru solidarity. Pomáhají firmy i jednotlivci a ani společnost Nordic Telecom nezůstává pozadu. Svou pozornost směřuje tam, kde je to nyní nejvíce potřeba. Peníze ušetřené za internetové služby v měsíci dubnu, květnu a červnu tak budou moci výše jmenované nemocnice využít pro jiné účely. "Velice si vážíme všech, kteří nezůstali lhostejní k aktuální situaci a rozhodli se nám pomoci jakoukoliv formou," sdělil ředitel Uherskohradišťské nemocnice Petr Sládek.„Pandemie koronaviru zasáhla celé Česko, v první linii se nachází nemocnice a jejich pracovníci, a ti potřebují směřovat veškeré prostředky na nákup ochranných pomůcek proti koronaviru. Tímto krokem se alespoň trochu snažíme nemocnicím, které jsou našimi zákazníky, odlehčit, aby se mohly soustředit na boj s virem. Zaslouží si obdiv nás všech,“ říká oblastní manažer pro firemní zákazníky Ladislav Peřestý ze společnosti Nordic Telecom.