My seveřané jsme zvyklí na dlouhé noci. Rádi je trávíme analyzováním cookies, můžeme vám pak web přizpůsobit, jak říkáme, na tělo. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít
Více informací

O společnosti

Vedení společnosti

Libor Dočkálek Akvizice a finance
Martina Lovčíková Služby pro koncové zákazníky
Jan Čornej Velkoobchod a rozvoj sítě
Petr Horák Bezpečnost a profesionální služby

Kdo jsme

Nordic Telecom je telekomunikačním operátorem s vlastními sítěmi v pásmech 420 MHz a 3,7 GHz. Kmitočty v pásmu 3,7 GHz vydražil Nordic Telecom v loňské aukci Českého telekomunikačního úřadu. Jako jediný účastník aukce získal dva bloky o celkovém rozsahu 80 MHz spektra. Na nich plánuje výstavbu moderní sítě, která bude nabízet kvalitní vysokorychlostní internetové připojení vzduchem – Fiber-like Experience, spolu s dalšími službami na území celé České republiky. V budoucnu tato síť umožní i superrychlé 5G datové mobilní přenosy. Společnost provozuje také vlastní CDMA síť v pásmu 420 MHz, která v průběhu roku 2018 rovněž přejde na technologii LTE. Prostřednictvím partnerských sítí GSM společností T-Mobile a O2 funguje Nordic Telecom také jako plnohodnotný virtuální mobilní operátor s nabídkou mobilních hlasových a datových služeb. Přes přístupovou síť společnosti CETIN nabízí pevné připojení k internetu xDSL.

Vize

Chceme lidem poskytovat nejen data a telekomunikační služby, ale také aplikace, které jim výrazně usnadní život. Budujeme širší technologickou skupinu, která vyvíjí a provozuje inovativní technologie a služby, které mají ambice oslovit 10,5 milionu zákazníků.

Mise

Umožňujeme přístup k moderním technologiím a aplikacím všem zákazníkům i těm, na které ostatní zapomínají. Bereme to jako svůj závazek. Chceme být našim klientům partnerem, na kterého se mohou s důvěrou obrátit, aby jim kvalifikovaně pomohl.

Hodnoty

 • Spolehlivost:
  Všechna technologická řešení připravujeme tak, aby byla spolehlivá.
 • Přímé jednání:
  Neskrýváme se za složité smlouvy, jednáme otevřeně a férově.
 • Progresivita:
  Stále pracujeme na tom, abychom byli lepší a nabízeli kvalitnější servis a produkty.
 • Důvěra:
  Nabízíme to, co klienti potřebují. Produkty nemají zákazníky ohromovat, ale mají jim pomáhat.
 • Stabilita:
  Díky zázemí silné finanční skupiny dokážeme vždy plnit své závazky.
Mám zájem o službu:
Mobilní internet
Pevný internet
Pevná linka
Mobilní volání
Nechte nám na sebe telefon:
Zavolejte mi
Nebo kontaktujte naší prodejní linku 800 666 777