My seveřané jsme zvyklí na dlouhé noci. Rádi je trávíme analyzováním cookies, můžeme vám pak web přizpůsobit, jak říkáme, na tělo. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít
Více informací

Česká televize spustila nové vysílání

29.03.2018

Česká televize dnes spustila nové pozemní digitální vysílání ve standardu DVB-T2. Přidává se tak k ostatním televizním stanicím, které již ve standardu DVB-T2 vysílají. Od roku 2020 budou v novém standardu vysílat všechny televizní stanice a uživatele tak čeká nezbytná výměna televize, či nákup nového set-top-boxu, který bude s novou vysílací frekvencí kompatibilní. Stávající frekvence 700 MHz bude uvolněna pro telekomunikační operátory a v budoucnu bude vhodná pro 5G mobilní datové připojení.



Všechny programy České televize budou dostupné na klasickou anténu ve Full HD rozlišení v kvalitě lepší než na satelitu. Pokud si zároveň připojíte nový televizor k internetu, budete moci využívat výhod HbbTV - hybridního vysílání, které nabízí přístup do archivů pořadů jednotlivých televizních stanic. A zároveň budete připraveni na další novinku, kterou pro vás připravuje Nordic Telecom na letošní podzim – Nordic TV.


Váháte, jakou službu si vybrat?
Rádi vám zavoláme zpět a poradíme.
Chci poradit
Mám zájem o službu:
5G pevný internet
Nordic TV
Pevná linka
Mobilní volání
Mobilní internet
Pevný internet DSL
Nechte nám na sebe telefon:
Zavolejte mi