My seveřané jsme zvyklí na dlouhé noci. Rádi je trávíme analyzováním cookies, můžeme vám pak web přizpůsobit, jak říkáme, na tělo. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít
Více informací

Podpora

 • Nordic TV
  • Kde mohu službu Nordic TV objednat?
   Službu Nordic TV můžete objednat zde.
  • Je opravdu služba Nordic TV bez závazku?
   Ano, služba je skutečně bez závazku. Jsme si vědomi kvality našich služeb a servisu, a proto věříme, že naši klienti s námi zůstávají právě kvůli nim a nikoliv proto, že je smluvně uvážeme. Nevěříme na diktování a neprůhledné závazky.
  • Jak si aktivuji objednanou službu se set-top boxem (platí pro objednávky přijaté do 5.2.2020)?
   Po dokončení objednávky Vám e-mailem přijde párovací kód. Po převzetí set-top boxu a jeho zapojení budete automaticky vyzváni k jeho zadání. Po zadání kódu je služba aktivní a můžete ji začít naplno využívat. Jednoduchý návod naleznete ZDE. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností Vám rádi poradíme na naší Zákaznické lince.
  • Jak si aktivuji objednanou službu se set-top boxem (platí pro objednávky přijaté od 6.2.2020)?
   Po dokončení objednávky Vám e-mailem přijde párovací PIN kód. Po převzetí set-top boxu a jeho zapojení budete automaticky vyzváni k jeho zadání. Po zadání kódu je služba aktivní a můžete ji začít naplno využívat. Jednoduchý návod naleznete ZDE. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností Vám rádi poradíme na naší Zákaznické lince.
  • Jak si aktivuji objednanou službu bez set-top boxu (platí pro objednávky přijaté do 5.2.2020)?
   Stačí ve Vašem emailu potvrdit objednávku a vyčkat na přihlašovací údaje do Nordic TV. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností Vám rádi poradíme na naší Zákaznické lince.
  • Jak si aktivuji objednanou službu bez set-top boxu (platí pro objednávky přijaté od 6.2.2020)?
   Stačí ve Vašem emailu potvrdit objednávku a vyčkat na přihlašovací údaje do Nordic TV. Návod na přihlášení ke službě Nordic TV naleznete ZDE
  • Jaké jsou dostupné tarify a tematické balíčky (platí pro objednávky přijaté do 5.2.2020)?
   Nabízíme dva hlavní základní programové tarify – Nordic TV 80+ a Nordic TV 120+. Tarify se liší počtem kanálů a cenou. K tarifům si zákazníci mohou vybrat různé tematické balíčky jako balíček Kido, Sport a Lingua. Balíčky obsahují nejsledovanější programy a každý zákazník si může vybrat, jaká tematika ho zajímá. Balíčky lze samozřejmě měnit. Aktivace nového balíčku proběhne ihned. Deaktivace stávajícího balíčku proběhne na začátku nového zúčtovacího období.
  • Jaké jsou dostupné tarify a tematické balíčky (platí pro objednávky přijaté od 6.2.2020)?
   Nabízíme dva hlavní základní programové tarify – Nordic TV a Nordic TV Plus. Tarify se liší počtem kanálů a cenou. K tarifům si zákazníci mohou přikoupit tematické balíčky Sport, Dětský, Příroda a Film. Balíčky obsahují nejsledovanější programy a každý zákazník si může vybrat, jaká tematika ho zajímá. Balíčky lze samozřejmě měnit. Aktivace nového balíčku proběhne ihned. Deaktivace stávajícího balíčku proběhne na začátku nového zúčtovacího období. Kompletní nabídku naleznete ZDE.
  • Jak probíhá instalace set-top boxu (platí pro objednávky přijaté do 5.2.2020)?
   Po převzetí set-top boxu a jeho zapojení zadáte párovací kód, který Vám přišel po dokončení objednávky e-mailem. Následně můžete službu nerušeně používat. Více informací ohledně instalace set-top boxu naleznete ZDE.
  • Jak probíhá instalace set-top boxu (platí pro objednávky přijaté od 6.2.2020)?
   Po převzetí set-top boxu a jeho zapojení zadáte párovací PIN kód, který Vám přišel po dokončení objednávky e-mailem. Následně můžete službu nerušeně používat. Více informací ohledně instalace set-top boxu naleznete ZDE.
  • Jak mohu provést změnu tarifu u služby Nordic TV a kdy změna nastane?
   Požadavek na změnu tarifu můžete zadat kdykoliv přes Nordic Samoobsluhu. Změnu na vyšší tarif Vám umožníme ihned, abyste mohli sledovat rozšířenou nabídku pořadů. Změna na nižší tarif bude provedena na začátku nového zúčtovacího období. Můžete tak využít Vaši stávající rozšířenou nabídku až do konce. O změně budete informováni pomocí SMS.
  • Jak si mohu dokoupit doplňkové balíčky u služby Nordic TV a kdy změna nastane?
   Požadavek na aktivaci některého z doplňkových balíčků můžete zadat kdykoliv přes Samoobsluhu. Aktivace proběhne ihned, cena balíčku se Vám přičte do následující faktury. Balíček má měsíční platnost a automaticky se obnovuje.
  • Co je balíček HBO GO?
   Jedná se o jednu z nejlepších videoték v Česku. Zakoupením tohoto balíčku budete moci sledovat oblíbené filmy, seriály, dokumenty z produkce HBO. Více informací ohledně registrace naleznete ZDE.
  • Co znamená, že se mohu dívat na 4 zařízení současně (platí pro objednávky přijaté do 5.2.2020)?
   Službu můžete využívat na svých mobilech, tabletech, počítačích nebo Smart TV, které máte v domácnosti. Pro zprovoznění si stačí stáhnout aplikaci Nordic TV nebo se přihlásit přes webové rozhraní Nordic TV, které naleznete na tv.nordictv.cz. Po zadání přihlašovacích údajů, které jsme Vám zaslali do e-mailu, můžete sledovat televizi až na 4 zařízeních současně.
  • Co znamená, že se mohu dívat na 4 zařízení současně (platí pro objednávky přijaté od 6.2.2020)?
   Službu můžete využívat na svých mobilech, tabletech, počítačích nebo Smart TV, které máte v domácnosti. Pro zprovoznění si stačí stáhnout aplikaci SledovaniTV nebo se přihlásit přes webové rozhraní Nordic TV, které naleznete na sleduj-nordic.tv. Po zadání přihlašovacích údajů, které jsme Vám zaslali do e-mailu, můžete sledovat televizi až na 4 zařízeních současněí
  • Jak mohu službu aktivovat na dalším zařízení – počítač, telefon (platí pro objednávky přijaté do 5.2.2020)?
   Jednoduše, na našich stránkách se přihlásíte do Nordic TV, pomocí Vašich přihlašovacích údajů. Po přihlášení můžete měnit počet registrovaných zařízení nebo sledovat Nordic TV online. Přihlašovací údaje Vám byly zaslány e-mailem a najdete je i v Nordic Samoobsluze.
  • Jak mohu službu aktivovat na dalším zařízení – počítač, telefon (platí pro objednávky přijaté od 6.2.2020)?
   Jednoduše, na našich stránkách se přihlásíte do Nordic TV, pomocí Vašich přihlašovacích údajů. Po přihlášení můžete měnit počet registrovaných zařízení nebo sledovat Nordic TV online. Přihlašovací údaje Vám byly zaslány e-mailem a najdete je i v Nordic Samoobsluze.
  • Musím ke službě vlastnit „chytrou“ televizi?
   Pro využívání služby nemusíte vlastnit chytrou televizi. Stačí, když máte internetové připojení v dostatečné rychlosti (nejméně 5 Mb/s) a koupený set-top box. Následně jednoduše propojíte svoji stávající televizi s daným zařízením a můžete využívat všechny chytré funkce, které naše služba nabízí. Samotná instalace trvá přibližně 5-10 minut a zvládne ji i člověk bez zkušenosti se zapojením podobných zařízení. V případě, že chcete službu využívat pouze na svém mobilu, tabletu nebo počítači, není třeba ani set-top box.


   Seznam podporovaných zařízení pro objednávky přijaté do 5.2.2020 naleznete ZDE.
   Seznam podporovaných zařízení pro objednávky přijaté od 6.2.2020 naleznete ZDE.
  • Mohu si nahrát film?
   Nahrávání pořadů, filmů i seriálů je samozřejmě umožněno. Pokud jste si objednal službu do 5.2.2020 (včetně), můžete si nahrát až 20 hodin. V případě, že jste si objednal službu po datu 5.2.2020, máte k dispozici až 120 hodin nahrávání.
  • Mohu sledovat vysílání zpětně?
   Ano, můžete se podívat na nabídku až 7 dní zpětně.
  • Mohu službu využívat v zahraničí?
   Ano, od dubna 2018 můžete službu využívat v celé Evropské unii. V případě, že chcete službu využívat v zahraničí, mějte na vědomí, že byste měli mít dostatečně rychlé připojení nejméně 5 Mb/s. Pomalejší připojení by mohlo mít dopad na kvalitu služby.
  • Pokud chci využívat službu, musím mít internet od Nordic Telecom?
   Ne, službu Nordic TV můžete využívat na jakémkoli internetovém připojení, nezávisle na Vašem internetovém poskytovateli. Pouze, prosím, ověřte, že máte dostatečně rychlé připojení, nejméně 5 Mb/s. Pomalejší připojení by mohlo mít dopad na kvalitu služby.
  • Jakým způsobem mohu hradit vyúčtování služby Nordic TV?
   Faktury Vám budou chodit zpětně - za každý předcházející měsíc tak, jak jste například zvyklí, pokud platíte za svůj mobilní telefon nebo internetové připojení. Aktuálně nabízíme tyto možnosti úhrady vyúčtování a je jen na Vás, jakou metodu si zvolíte:

   • BANKOVNÍ PŘEVOD
    Platby provádějte ve prospěch čísla účtu 2108290141/2700. Vždy je nutné uvést správný specifický a variabilní symbol dle Vašeho vyúčtování.

   • TRVALÝ PŘÍKAZ
    Trvalý příkaz je potřeba nastavit ve prospěch čísla účtu 2108290141/2700. Vždy je nutné uvést specifický symbol, což je Vaše zákaznické číslo. Variabilní symbol nesmí být uveden.

   • QR PLATBA
    Provedení platby pomocí QR kódu z Vašeho vyúčtování.

  • Jakým způsobem mohu uhradit set-top box?
   Je to jednoduché, v rámci objednávky si můžete vybrat, jestli platbu za zařízení (set-top box) provedete online, nebo dobírkou přes dopravce. Po převzetí zařízení Vám bude služba aktivována.
  • Co dělat, když zapomenu heslo do rozhraní Nordic TV?
   Je to jednoduché, zapomenuté heslo do rozhraní Nordic TV naleznete, popřípadě si ho můžete i změnit, po přihlášení do Nordic Samoobsluhy.
  • Služba Nordic TV funguje zpomaleně, čím to může být?
   Doporučovaná rychlost internetového připojení je nejméně 5 Mb/s při využití Nordic TV ve Vaší televizi přes set-top box. Pokud však používáte Nordic TV současně s Vaším internetem, doporučujeme rychlost internetového připojení minimálně 10 Mb/s. Restartujte Váš router, následně i set-top box. V případě, že problémy i nadále přetrvávají, kontaktujte naši Technickou podporu, kde Vám rádi poradíme.
  • Služba Nordic TV mi nefunguje, co mám dělat?
   Pokud Vám služba nefunguje, zkontrolujte Vaše internetové připojení. Nejprve zkuste restartovat Vaši domácí síť (Wi-Fi router, Wi-Fi modem), následně zkuste restartovat i set-top box. Pokud máte set-top box zapojený přes Wi-Fi, zkuste jej zapojit přes kabel. V případě, že Vaše problémy i nadále přetrvávají, obraťte se na naši Technickou podporu, kde Vám rádi pomůžeme.