My seveřané jsme zvyklí na dlouhé noci. Rádi je trávíme analyzováním cookies, můžeme vám pak web přizpůsobit, jak říkáme, na tělo. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít
Více informací

Nordic Telecom Systems a.s.

Profesionální řešení vaší kritické komunikace

Kdo jsme?

Nordic Telecom Systems je součástí skupiny Nordic Telecom Holding.

V rámci skupiny se NT Systems zaměřuje na poskytování profesionálních služeb a dodávky řešení na míru pro kritickou komunikaci např. pro bezpečnostní a záchranné složky, utility a korporace.

Navazujeme na 12 let zkušeností, kdy jsme na síti CDMA poskytovali profesionální PTT služby pro tisíce zákazníků v oborech jako průmysl, doprava, bezpečnost apod.

Naše síť

Pro účely kritické komunikace od roku 2018 stavíme a pilotujeme telekomunikační síť využívající širokopásmovou technologii LTE FDD dle standardů 3GPP.

Síť využívá naši frekvenci 410-430 MHz. Toto pásmo je organizací CEPT evropsky harmonizované pro účely BB-PPDR služeb, tedy služeb kritické komunikace. ECC Decision (16)02

Tato síť cílí na to stát se nejbezpečnější sítí v ČR a tomu podřizujeme výběr dodavatelů technologií a zařízení, návrh architektury a topologii sítě. Síť neobsahuje prakticky žádné komponenty od čínských dodavatelů. To platí i pro koncová zařízení.

Naše služby

MC-PTT/BB-PPDR

Řízená skupinová komunikace, včetně přenosu dat a videa, může být poskytována na té nejvyšší úrovni kritičnosti díky kombinaci dedikované sítě a špickového MC-PTT řešení partnerské společnosti Nokia. Toto řešení je budoucností komunikace záchranných složek.

Business Critical PTT

Skupinová komunikace s přenosem dat a videa je ideálním komunikačním řešením také pro řadu průmyslových podniků, utility, bezpečnostní agentury a další uživatele, kteří potřebují spojit přednosti řízené komunikace s možnostmi rychlých dat, chytrých telefonů a mobilních aplikací.

Critical IoT

Kritickou IoT/M2M konektivitu na dedikované síti v licencovaném pásmu využívající standardizované technologie ocení všichni ti, kteří potřebují skutečně spolehlivé spojení s možností SLA, a kteří potřebují více než bežné IoT technologie na nelicencovaných pásmech.
Chcete se dozvědět víc?
Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme.
Napsat zprávu