Pro prvních 555 objednávek Nordic 5G internetu stylová osuška zdarma! Více na 5Gvevzduchu.cz

My seveřané jsme zvyklí na dlouhé noci. Rádi je trávíme analyzováním cookies, můžeme vám pak web přizpůsobit, jak říkáme, na tělo. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít
Více informací

Nordic Telecom Systems a.s.

Profesionální řešení vaší kritické komunikace

Kdo jsme?

Nordic Telecom Systems je součástí skupiny Nordic Telecom Holding.

V rámci skupiny se NT Systems zaměřuje na poskytování profesionálních služeb a dodávky řešení na míru pro kritickou komunikaci např. pro bezpečnostní a záchranné složky, utility a korporace.

Navazujeme na 12 let zkušeností, kdy jsme na síti CDMA poskytovali profesionální PTT služby pro tisíce zákazníků v oborech jako průmysl, doprava, bezpečnost apod.

Naše síť

Pro účely kritické komunikace od roku 2018 stavíme a pilotujeme telekomunikační síť využívající širokopásmovou technologii LTE FDD dle standardů 3GPP.

Síť využívá naši frekvenci 410-430 MHz. Toto pásmo je organizací CEPT evropsky harmonizované pro účely BB-PPDR služeb, tedy služeb kritické komunikace. ECC Decision (16)02

Tato síť cílí na to stát se nejbezpečnější sítí v ČR a tomu podřizujeme výběr dodavatelů technologií a zařízení, návrh architektury a topologii sítě. Síť neobsahuje prakticky žádné komponenty od čínských dodavatelů. To platí i pro koncová zařízení.

Naše služby

MC-PTT/BB-PPDR

Řízená skupinová komunikace, včetně přenosu dat a videa, může být poskytována na té nejvyšší úrovni kritičnosti díky kombinaci dedikované sítě a špickového MC-PTT řešení partnerské společnosti Nokia. Toto řešení je budoucností komunikace záchranných složek.

Business Critical PTT

Skupinová komunikace s přenosem dat a videa je ideálním komunikačním řešením také pro řadu průmyslových podniků, utility, bezpečnostní agentury a další uživatele, kteří potřebují spojit přednosti řízené komunikace s možnostmi rychlých dat, chytrých telefonů a mobilních aplikací.

Critical IoT

Kritickou IoT/M2M konektivitu na dedikované síti v licencovaném pásmu využívající standardizované technologie ocení všichni ti, kteří potřebují skutečně spolehlivé spojení s možností SLA, a kteří potřebují více než bežné IoT technologie na nelicencovaných pásmech.
Chcete se dozvědět víc?
Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme.
Napsat zprávu