My seveřané jsme zvyklí na dlouhé noci. Rádi je trávíme analyzováním cookies, můžeme vám pak web přizpůsobit, jak říkáme, na tělo. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít
Více informací

Podpora

Na co se nás nejčastěji ptáte

  • Je služba Nordic 5G internet dostupná na mé adrese?
   Dostupnost služby si můžete ověřit zadáním Vaší adresy zde.
  • Proč je služba Nordic 5G internet kvalitnější než jiné typy připojení vzduchem?
   Službu poskytujeme v naší vlastní síti na frekvenci 3,7 GHz, což je pásmo určené pro 5G přenosy. Jako první v České republice budujeme tuto síť podle 5G standardů.
   Používáme frekvenční pásma vyhrazená ČTÚ pouze pro Nordic Telecom a v těchto pásmech provozujeme pouze tuto službu. Z těchto důvodů nedochází k rušení jinými sítěmi ani k zahlcení pásma mobilními službami.
   Máme vyšší vysílací výkony a díky tomu větší dosah, stabilitu signálu a odolnost proti povětrnostním vlivům.
   Díky širokému vysílacímu pásmu 80 MHz dosahujeme vyšší dostupné i reálné rychlosti připojení.
  • Jak rychle budu mít zřízenou službu Nordic 5G internet od objednání?
   Po dokončení objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme se s Vámi na vhodném termínu instalace.
  • Kde si mohu objednat službu Nordic TV a za jakých podmínek?
   Službu Nordic TV můžete objednat jednoduše zde. Vyberete si, který tarif a set-top box Vám bude vyhovovat. Služba je zcela bez závazku. Pro její fungování stačí, když máte internetové připojení v dostatečné rychlosti, nejméně 5 Mb/s.
  • Kdy můžu službu Nordic TV začít využívat?
   K tomu, abyste mohli začít službu využívat budete potřebovat set-top box, který Vám přiveze instalační technik nebo kurýr. Po jeho připojení k televizi zadáte párovací kód, který Vám přišel e-mailem ihned po dokončení objednávky. Pro přihlášení do služby Nordic TV na dalších zařízeních (tablet, notebook, mobilní telefon apod.) obdržíte přihlašovací údaje emailem po převzetí set-top boxu. Se vším Vám rádi poradíme na naší zákaznické lince.
  • Na kolika zařízeních současně mohu službu Nordic TV sledovat?
   V ceně služby máte možnost sledovat televizi až na 4 zařízeních současně. Přihlásit se můžete na všech používaných zařízeních zde.